LEA100F-15-Y
5S-LEA100F-15-Y
LEA100F-15-Y
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Open Frame
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):6.7A
Applications:100W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)