AC DC ConvertersBel Power Solutions LDW120-24
LDW120-24
5S-LDW120-24
LDW120-24
AC/DC CONVERTER 24V 120W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 187 ~ 550 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 120W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 4.2kV (4200V) |