LDN120-12
5S-LDN120-12
LDN120-12
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Product Description
Series:LDN120
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):7A
Power (Watts):120W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:4.2kV (4200V)