LCM600Q-4
5S-LCM600Q-4
LCM600Q-4
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):27A
Power (Watts):600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)