LCM600N-T
5S-LCM600N-T
LCM600N-T
AC/DC CONVERTER 15V 600W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):44A
Power (Watts):600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)