LCM600N-A
5S-LCM600N-A
LCM600N-A
AC/DC CONVERTER 15V 600W
Product Description
Series:LCM600
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):44A
Power (Watts):600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)