LCM300Q-T-1
5S-LCM300Q-T-1
LCM300Q-T-1
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):12.5A
Power (Watts):310W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)