LCM300N-T
5S-LCM300N-T
LCM300N-T
AC/DC CONVERTER 15V 300W
Product Description
Series:LCM300
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20A
Power (Watts):310W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)