LCM1000N-T-4
5S-LCM1000N-T-4
LCM1000N-T-4
AC/DC CONVERTER 15V 1000W
Product Description
Series:LCM1000
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):66.7A
Power (Watts):1000W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)