LCC600-36U-4PV
5S-LCC600-36U-4PV
LCC600-36U-4PV
90-264VAC
Product Description
Series:0
Type:LCC600
Number of Outputs:Active
Voltage - Input:Enclosed
Voltage - Output 1:1
Voltage - Output 2:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 3:36V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):-
Applications:16.7A
Voltage - Isolation:600W
Efficiency:ITE (Commercial)
Operating Temperature:Medical
Features:4kV (4000V)