LCC600-28U-9P24
5S-LCC600-28U-9P24
LCC600-28U-9P24
90-264VAC
Product Description
Series:0
Type:LCC600
Number of Outputs:Active
Voltage - Input:Enclosed
Voltage - Output 1:1
Voltage - Output 2:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 3:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):-
Applications:25A
Voltage - Isolation:600W
Efficiency:ITE (Commercial)
Operating Temperature:Medical
Features:4kV (4000V)