AC DC ConvertersCosel USA KHEA90F-24
KHEA90F-24
5S-KHEA90F-24
KHEA90F-24
Inc.
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Enclosed |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 3.8A |
| Applications: | 90W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |