KHEA480F-24
5S-KHEA480F-24
KHEA480F-24
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):20A
Applications:480W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)