JWT100525/B
5S-JWT100525/B
JWT100525/B
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 100W
Number of Outputs:3
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):13A
Power (Watts):5.5A
Applications:1A
Voltage - Isolation:100W
Efficiency:ITE (Commercial)
Operating Temperature:3kV (3000V)