JWS1503/A
5S-JWS1503/A
JWS1503/A
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):30A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)