JWS15028/A
5S-JWS15028/A
JWS15028/A
AC/DC CONVERTER 28V 150W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:28V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5.5A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)