JWS15024/RA
5S-JWS15024/RA
JWS15024/RA
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.5A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)