JWS15015/A
5S-JWS15015/A
JWS15015/A
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Product Description
Series:JWS
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)