AC DC ConvertersTriad Magnetics JSU120-1500
JSU120-1500
5S-JSU120-1500
JSU120-1500
JSU120-1500 (REV 1) - SWITCHMODE
Product Description
| Series: | JSU120 |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.5A |
| Power (Watts): | 18W |