HWS150060
5S-HWS150060
HWS150060
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Product Description
Series:HWS1500
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:60V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):26A
Power (Watts):1500W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)