HWB060S-24
5S-HWB060S-24
HWB060S-24
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Product Description
| Series: | HWB |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.5A |
| Power (Watts): | 60W |