AC DC ConvertersSanken HWB060S-15-C
HWB060S-15-C
5S-HWB060S-15-C
HWB060S-15-C
AC/DC CONVERTER 15V 60W
Product Description
| Series: | HWB |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 5.2A |
| Power (Watts): | 60W |