AC DC ConvertersSanken HWB030S-12-M-C
HWB030S-12-M-C
5S-HWB030S-12-M-C
HWB030S-12-M-C
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Product Description
| Series: | HWB |
| Type: | Enclosed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 30W |