HWB030D-15
5S-HWB030D-15
HWB030D-15
AC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Product Description
| Series: | HWB |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | -15V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.3A |
| Power (Watts): | 1.3A |
| Applications: | 30W |