HK150A-24/A
5S-HK150A-24/A
HK150A-24/A
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 132 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.5A
Power (Watts):150W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)