HK10A-15/A
5S-HK10A-15/A
HK10A-15/A
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Product Description
Series:HK-A
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 132 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):10W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)