HCBB-75W-A
5S-HCBB-75W-A
HCBB-75W-A
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 75W
Product Description
Series:Linear CBB
Type:Linear
Number of Outputs:3
Voltage - Input:100
Voltage - Output 1:120
Voltage - Output 2:220
Voltage - Output 4:240 VAC
Current - Output (Max):5V
Power (Watts):12V
Applications:-12V
Voltage - Isolation:-
Efficiency:6A
Operating Temperature:1.5A
Features:1.5A
Mounting Type:75W