AC DC ConvertersBel Power Solutions HAA5-1.5/OVP-AG
HAA5-1.5/OVP-AG
5S-HAA5-1.5/OVP-AG
HAA5-1.5/OVP-AG
AC/DC CONVERTER +/-5V 15W
Product Description
| Series: | Linear AA |
| Type: | Linear |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 100 |
| Voltage - Output 1: | 120 |
| Voltage - Output 2: | 220 |
| Voltage - Output 4: | 240 VAC |
| Current - Output (Max): | 5V |
| Power (Watts): | -5V |
| Applications: | - |
| Voltage - Isolation: | - |
| Efficiency: | 1.5A |
| Operating Temperature: | 1.5A |
| Features: | 15W |