AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands HAA5-1.5-OV-A+G
HAA5-1.5-OV-A+G
5S-HAA5-1.5-OV-A+G
HAA5-1.5-OV-A+G
AC/DC CONVERTER 2X5V 15W
Product Description
| Series: | International Linear |
| Type: | Linear |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.5A |
| Power (Watts): | 1.5A |
| Applications: | 15W |