AC DC ConvertersBel Power Solutions HA24-0.5-AG
HA24-0.5-AG
5S-HA24-0.5-AG
HA24-0.5-AG
AC/DC CONVERTER 24V 12W
Product Description
| Series: | Linear B |
| Type: | Linear |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 100 |
| Voltage - Output 1: | 120 |
| Voltage - Output 2: | 220 |
| Voltage - Output 4: | 240 VAC |
| Current - Output (Max): | 24V |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | - |
| Voltage - Isolation: | - |
| Efficiency: | 500mA |
| Operating Temperature: | 12W |
| Features: | ITE (Commercial) |
| Mounting Type: | 3kV (3000V) |