AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands GSM28-12G
GSM28-12G
5S-GSM28-12G
GSM28-12G
AC/DC CONVERTER 12V 28W
Product Description
| Series: | GSM28 |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 2.3A |
| Power (Watts): | 28W |