AC DC ConvertersCosel USA GHA500F-48
GHA500F-48
5S-GHA500F-48
GHA500F-48
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 48V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 3.2A |
| Applications: | 150W (500W Forced Air) |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | Medical |
| Operating Temperature: | 4kV (4000V) |