AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands GECA40-24G
GECA40-24G
5S-GECA40-24G
GECA40-24G
AC/DC CONVERTER 24V 40W
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.7A |
| Power (Watts): | 40W |