AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands GECA20-24G
GECA20-24G
5S-GECA20-24G
GECA20-24G
AC/DC CONVERTER 24V 20W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 840mA |
| Power (Watts): | 20W |