AC DC ConvertersSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands GECA20-15G
GECA20-15G
5S-GECA20-15G
GECA20-15G
AC/DC CONVERTER 15V 20W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 1.34A |
| Power (Watts): | 20W |