AC DC ConvertersInventus Power FXA350024A
FXA350024A
5S-FXA350024A
FXA350024A
AC/DC CONVERTER 24V 250W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10.5A |
| Power (Watts): | 250W (350W Forced Air) |