F5-25/OVP-A
5S-F5-25/OVP-A
F5-25/OVP-A
AC/DC CONVERTER 5V 125W
Product Description
Series:Linear F
Type:Linear
Number of Outputs:1
Voltage - Input:100
Voltage - Output 1:120
Voltage - Output 2:220
Voltage - Output 4:240 VAC
Current - Output (Max):5V
Power (Watts):-
Applications:-
Voltage - Isolation:-
Efficiency:25A
Operating Temperature:125W
Features:ITE (Commercial)
Mounting Type:3kV (3000V)