EVS57-5R3/A
5S-EVS57-5R3/A
EVS57-5R3/A
AC/DC CONVERTER 57V 300W
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:57V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5.3A
Power (Watts):300W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)