EVS57-10R6/R
5S-EVS57-10R6/R
EVS57-10R6/R
AC/DC CONVERTER 57V 600W
Product Description
Series:EVS
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:57V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):10.6A
Power (Watts):600W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)