EVS36-8R4/RA
5S-EVS36-8R4/RA
EVS36-8R4/RA
AC/DC CONVERTER 36V 300W
Product Description
Series:EVS
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:36V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):8.4A
Power (Watts):300W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)