DS760SL-3-001
5S-DS760SL-3-001
DS760SL-3-001
AC/DC CONVERTER 12V 760W
Product Description
Series:DS760SL
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50A
Power (Watts):760W