DS650-3-002
5S-DS650-3-002
DS650-3-002
AC/DC CONVERTER 12V 650W
Product Description
Series:DS650
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):52.5A
Power (Watts):650W