DS1200HE-3-004
5S-DS1200HE-3-004
DS1200HE-3-004
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Product Description
Series:DS1200
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):100A
Power (Watts):1200W