DS1200-3-002
5S-DS1200-3-002
DS1200-3-002
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Product Description
Series:DS1200
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:180 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):100A
Power (Watts):1200W