DS1100SLPE-3-001
5S-DS1100SLPE-3-001
DS1100SLPE-3-001
AC/DC CONVERTER 12V 1100W
Product Description
Series:DS1100SLPE
Type:Front End
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):90A
Power (Watts):1100W