AC DC ConvertersDelta Electronics DRS-24V50W1NR
DRS-24V50W1NR
5S-DRS-24V50W1NR
DRS-24V50W1NR
AC/DC CONVERTER 24V 50W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 50W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |