AC DC ConvertersDelta Electronics DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
5S-DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
AC/DC CONVERTER 24V 80W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 276 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 3.4A |
| Power (Watts): | 80W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 4.54kV (4540V) |