AC DC ConvertersDR-15-12 DR-15-12-ND
DR-15-12-ND
5S-DR-15-12-ND
DR-15-12-ND
| Voltage - Output 1: | 1 |
| Voltage - Output 2: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 2.4A |
| Voltage - Isolation: | 15W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |