AC DC ConvertersDR-100-24 DR-100-24-ND
DR-100-24-ND
5S-DR-100-24-ND
DR-100-24-ND
B&B SmartWorx
Product Description
| Series: | 0 |
| Type: | DR |
| Number of Outputs: | Obsolete |
| Voltage - Input: | Enclosed |
| Voltage - Output 1: | 1 |
| Voltage - Output 2: | 88 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 3: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 4.2A |
| Voltage - Isolation: | 100W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |