DNR960TS48-I
5S-DNR960TS48-I
DNR960TS48-I
AC/DC CONVERTER 48V 960W
Product Description
Series:DNR960
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:340 ~ 575 VAC (3PH)
Voltage - Output 1:48V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):20A
Power (Watts):960W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)